01 ژانویه

انواع دسته در نایلون و نایلکس

انواع دسته در نایلون و نایلکس

انواع دسته در نایلون و نایلکس که در بسیاری از موارد کاربرد دارد به گونه های مختلفی می باشد که بر اساس زمینه مصرف متفاوت است

دسته رکابی

این نوع دسته در فروشگاه های مواد غذایی ، فست فود ها،آشپزخانه و کترینگ ها ، رستوران ها ، شیرینی فروشی و نان فانتزی ها و… کاربرد را دارد و در بین انواع دسته بیشترین مورد مصرف را دارد.

دسته رکابی

دسته موزی

دسته موزی به دلیل شباهت پانچ شدن آن به موز این نام به صورت عامه در آمده است. و در اصناف مختلف از جمله پوشاک،کفش ، داروخانه و … کاربرد دارد.

دسته موزی

دسته تقویت

این نوع دسته از نظر ظاهری تفاوتی با موزی ندارد و فقط برای داشتن استحکام بیشتر و تحمل وزن بیشتر یک لایه اضافه در قسمت دسته دارد که در صنوف مختلفی از جمله پوشاک ، کفش ، اسباب بازی ، کتاب فروشی و … کاربرد دارد.

دسته تقویت

دسته بندی

این نوع دسته به دلیل متفاوت بودن و داشتن یک دسته اضافه از کل کار دارای ظاهر شیک تری نسبت به سایر دسته ها دارد و در صنوف پوشاک ، کفش ، لوازم خانگی ، لوازم ورزشی ، لوازم یدکی و… کاربرد دارد.

دسته بندی

شرکت صدرا پلاستیک با استفاده از علم روز و دستگاه های پیشرفته با تکیه بر توان داخلی در تولید تمامی این نوع از نایلون ها و نایلکس گام های موثری برداشته است. و قابلیت تولید تمامی موارد را در تناژ بالا در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت و قیمت را دارا می باشد.

یک نظر ارسال کنید

None :P None :P