15 ژانویه

انواع نایلکس تبلیغاتی

انواع نایلکس تبلیغاتی

انواع نایلکس تبلیغاتی چیست ؟اگر برای انتخاب طرح نایلون دسته دار خود به مشکل خورده اید کافیست این سطر را به طور کامل مطالعه کنید تا تمام سوال هایتان رفع شود ، به طور کلی پلاستیک های دسته دار به سه دسته تقسیم می شوند که عبارتند از :

  1. نایلون یا نایلکس دسته بندی
  2. نایلون یا نایلکس دسته رکابی
  3. نایلون دسته موزی ( نایلون دسته تقویت ) ، پلاستیک دسته موزی بیشتر با جنس نایلون تولید می شود اما بنا به درخواست مشتری می توان با نایلکس نیز تولید کرد.

کیفیت چاپ و تاثیر مستقیم در بازده تبلیعاتی

همانطور که در پیش توضیحات قید کردیم می توانید برای مواد اولیه نایلکس تبلیغاتی از نمونه درجه ۱ تا ۳ استفاده کنید ، مواد اولیه درجه ۱ مواد نو و با کیفیت است اما بقیه آن ها مواد ضایعاتی است ، از همین رو اگر به دنبال یک بازده تبلیغاتی توسط نایلون تبلیغاتی ارزان هستید ما به شما دو نکته را پیشنهاد می کنیم ۱-کیفیت تولید ۲ – کیفیت چاپ

اگر یک نایلکس دسته دار با کیفیت به دست مشتری بدهید تنها برای انتقال محصولات خریداری شده تا خانه از آن استفاده نمی کند بلکه با توجه با نیاز از نایلون استفاده های چندین باره می کند که اگر یک طرح مناسب و چشم گیر با یک چاپ با کیفیت روی آن باشد باعث تبلیغات شغل شما به بهترین نحو ممکنه می شود .

نایلون دسته بندی تبلیغاتی

اگر برای مشاغلی مانند فروش لباس ، کیف و کفش ، مزون و …. می خواهید پلاستیک دسته دار سفارش دهید ، پیشنهاد ما نایلون دسته بندی یا نایلون دسته موزی است ، زیرا دارای ظاهری جذاب تر نسبت به نایلکس های دسته دار یا نمونه های رکابی است .

برای مشاهده اطلاعات و تصاویر بیشتر در رابطه نایلون دسته بندی تبلیغاتی روی کلمه لینک شده رنگی کلیک کنید.

نایلکس رکابی تبلیغاتی

به نمونه های که دسته نایلون از با بدنه نایلون یکی است ، نایلون یا نایلکس دسته رکابی می گویند ، بهترین مثالی که می توان برای این نمونه زد مشما های شفاف دسته دار تربار ها است ، این نمونه به علت دسته محکم و مقاوم بیشتر برای مواردی که نایلون باید وزن زیادی تحمل کند استفاده می شود.

نایلون دسته موزی

به مشما هایی که دسته نایلون توی بدنه نایلون قرار دارد نایلون دسته موزی می گویند ، در بعضی موارد برای استحکام بیشتر دسته نایلون موزی را تقویت می کنند که به اصطلاح به آن نایلون دسته تقویت می گویند .

یک نظر ارسال کنید

None :P None :P