30 دسامبر

نایلون دسته رکابی،نایلون دسته موزی،نایلون دسته تقویت

نایلون دسته رکابی،نایلون دسته موزی،نایلون دسته تقویت واژه های هستند که امروزه در بسیاری از فروشگاه ها برای ارائه محصولات خود از کیسه هایی استفاده میکنند شنیده میشود که غالبا از جنس نایلون و نایلکس می باشد .

در تولید این محصولات از متریال تقریبا مشابه ای استفاده میشود که این محصولات از ترکیب چند ماده به ترکیبات متفاوت بدست می آیند.

شاید این سوال به وجود بیاید که پلاستیک اثرات مخربی بر اکوسیستم دارد و چگونه این حجم از این مواد در طول سال تولید و مورد مصرف قرار میگیرد؟ امروزه با پیشرفت علم و فناوری با اضافه کردن موادی به پروسه تولید نایلون و نایلکس به روند تجذیه این محصولات سرعت بیشتری بخشیده میشود و خیلی کوتاه زمانی برای تجذیه شدن نیاز است.

این محصولات مثل سایر موادی که مضرات کمتری برای اکوسیستم دارند ، در این فضا از بین میروند. و از این رو دارای جذابیت بیشتر در کنار خواص دیگر خود از جمله مقاومت و انعطاف هستند.

از جمله اسامی کاربردی این محصولات میتوان به نایلون تبلیغاتی ، نایلکس چاپی ، نایلون دسته رکابی ، نایلکس دسته تقویت ، نایلون کشاورزی ، نایلون عریض ، نایلکس دسته موزی ، نایلون حبابدار ، پلاستیک ضربه گیر و… نام برد.

نایلون دسته رکابی،نایلون دسته موزی،نایلون دسته تقویت،نایلون دسته بندی

یک نظر ارسال کنید

None :P None :P