هفت مزیت استفاده از نایلون حبابدار برای بسته بندی

اولین نوع بسته‌بندی که باید بررسی شود، نایلون حبابدار است زیرا بسیار متنوع است و می‌توانید چندین بار از آن استفاده کنید. در اینجا هفت مزیت استفاده از نایلون حبابدار برای بسته بندی را شرح خواهیم داد. در این مقاله از سایت صدراپلاست همراه ما باشید.

نایلون حبابدار اشیا را ایمن نگه می دارد

در صورت عدم محافظت صحیح از وسایل منزل، ممکن است هنگام حمل و نقل آسیب ‌بینند. نایلون حبابدار از آنجا که با‌‌ دوام است، در عین حال نرم است زیرا از هوا پر می‌شود و لایه محافظ خوبی ایجاد می کند.

به اندازه کافی محکم است که در برابر بیشتر حوادثی که در حین حرکت اتفاق می‌افتد، مقاومت کند. اگر ضربه شدیدی به وسایل وارد شود، لایه دو یا سه لایه نایلون حبابدار محافظت را انجام می‌دهد.

قبل از قرار دادن وسایل در یک جعبه، به خوبی وسایل را ببا نایلون حبابدار بپوشانید و پس از اینکه بسته بندی کامل شد و برای هر نوع کالایی از جمله وسایل شکننده، فضاهای خالی را نیز با نایلون حبابدار پر کنید.

نایلون حبابدار می‌تواند از وسایل با اشکال عجیب و غریب محافظت کند

نایلون حبابدار می‌تواند به بهترین شکل از وسایل با اشکال عجیب و غریب محافظت کند

نایلون حبابدار می‌تواند از وسایل با اشکال عجیب و غریب محافظت کند

اگر بعضی از وسایل شما خیلی بزرگ یا شکلی عجیب و غریب دارند، نگران نباشید.

نایلون حبابدار باز هم راه حل خوبی خواهد بود. از آنجا که در اشکال و اندازه‌های مختلفی وجود دارد همه‌کاره بوده و می‌تواند از هر شکل و اندازه‌ای محافظت کند. می‌توانید شکل و اندازه خاصی را که نیاز دارید بدست آورید، یا می‌توانید به راحتی آن را با قیچی یا دستگاه برش دهید تا اندازه مناسب را بدست آورید.

نایلون حبابدار جالب و سرگرم کننده است

کار با نایلون حبابدار جالب و سرگرم کننده است

نایلون حبابدار جالب و سرگرم کننده است

اگر نوعی از بسته‌بندی می‌تواند سرگرم کننده باشد، قطعاً بسته‌بندی با  نایلون حبابدار است. از آنجا که ممکن است حباب‌های هوا ترکیده شوند، فشار دادن حباب‌ها می‌تواند سرگرم‌کننده باشد. همچنین این کار می‌تواند به عنوان یک تسکین دهنده استرس عمل کند. برای آن لحظه‌هایی که حرکات و جابجایی وسایل استرس زا است، استراحت کنید و یک دقیقه وقت بگذارید و بازی کنید. این مسئله می‌تواند به خصوص در صورتی که با بچه‌ها حرکت می‌کنید مفید باشد، زیرا فشار دادن حباب‌ها برای آنها همیشه جالب است.

نایلون حبابدار بسیار سبک است

از آنجا که با هوای فشرده پر شده است، نایلون حبابدار تقریباً هیچ وزنی ندارد. درصورتی که شرکتی که برای جابجایی وسایل‌تان استخدام کرده‌اید با توجه به وزن کل بار هزینه دریافت می‌کند، بسیار اقتصادی و به‌صرفه است.

نایلون حبابدار شفاف است

در صورت نیاز به بازرسی موارد، این مزیت مهم است. به خاطر شفافیت بسته بندی از اتلاف وقت گرانبها جلوگیری می‌شود، اشیا داخل آن براحتی دیده می‌شوند.

استفاده از نایلون حبابدار ساده است

پک محصولات و قطعات به وسیله نایلون حباب‌دار

استفاده از نایلون حبابدار ساده است

سهولت استفاده چیزی است که همه ما بدنبال آن هستیم. استفاده از نایلون حبابدار بسیار ساده است و به مهارت یا آمادگی خاصی نیاز ندارد، فقط کالاهای خود را بپیچید و کار را به خوبی پیش ببرید.

نایلون حبابدار اقتصادی است

هنگام خرید وسایل مورد نیاز برای بسته بندی و جابجایی، نباید پس انداز کنید. شما با خرید نایلون حبابدار اقتصادی هنوز می‌توانید در بودجه خود صرفه‌جویی کنید.

نایلون حبابدار از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است زیرا می‌توانید بارها و بارها از آن استفاده کنید. علاوه بر این در لیست مزایای آن، این نکته وجود دارد که حتی موارد پیچیده یا مواردی که به احتیاط بیشتری نیاز دارند با نایلون حبابدار محافظت می‌شوند.

انواع مختلف نایلون حبابدار

نایلون حبابدار استاندارد یا عمومی:

این رایج ترین نوع نایلون حبابدار است و احتمالاً نیاز شما را برای بیشتر وسایل شما برآورده می‌کند. نایلون حبابدار دارای وزنی متوسط است و آنقدر محکم است که در برابر ضربات ملایم مقاومت می‌کند.

نایلون حبابدار ضد استاتیک

نایلون حبابدار ضد استاتیک است

نایلون حبابدار ضد استاتیک:

اگر برای لوازم الکترونیکی خود ایمنی بیشتری می‌خواهید، این نوع بسته‌بندی نایلون حبابدار کارآمدترین نوع است. هر موردی که دارای اجزای الکترونیکی باشد از این نوع بسته بندی نایلون حبابدار بهره‌مند می‌شود، بنابراین هنگام بسته بندی و جابجایی وسایل الکترونیکی این نایلون حبابدار ضد استاتیک را در ذهن خود داشته باشید.

نایلون حبابدار کنترل دما:

اگر برخی از اقلام شما تحت تأثیر درجه حرارت شدید قرار دارند، از آن استفاده کنید. گرم یا سرد باشد فرقی نمی‌کن، دما را حفظ می‌کند زیرا دارای نوع خاصی از عایق‌های حرارتی است.

نایلون حبابدار گرم بالا: این نوع برای محافظت از وسایل بسیار سنگین و یا در مواردی که احتمال زیادی برای شکستن و آسیب آن وجود دارد استفاده می‌شود. پلاستیک آن نسبت به نوع عمومی قوی‌تر است و به عنوان گرید قوی نیز شناخته می شود.

نایلون حبابدار درجه FDA:

این نوع برای محافظت از مواد غذایی در جاده‌های آلوده و ناهموار استفاده می‌شود. برای مواردی مانند شکلات، میوه و یا هر نوع ماده غذایی مناسب است.

نایلون حبابدار سفارشی:

شما می‌توانید با توجه به نیازتان یک درخواست خاص ایجاد کنید و نایلون حبابدار سفارشی خود را تهیه کنید.

نایلون حبابدار بسیار مقرون به‌صرفه است

استفاده از نایلون حبابدار بسیار مقرون به‌صرفه است

نایلون حبابدار شکل‌های مختلفی نیز دارد:

 پاکت حبابدار:

مخصوصاً برای حمل و محافظت از وسایل شکننده و کوچک یا بسیار ارزشمند مانند جواهرات، عتیقه جات یا CD مناسب است.

رول استاندارد نایلون حبابدار :

از آن برای محافظت از سطوحی که خراشیده می شوند و پرکردن فضای خالی لوازم سبک استفاده می‌شود.

رول متوسط نایلون حبابدار:

این شکل برای ساختن بالشتک برای وسایل با وزن متوسط ​​مناسب است.

رول نایلون حبابدار سنگین:

اگر وسایل بسیار سنگین هستند، اشیایی مانند سوپاپ، کمپرسور و غیره

نایلون حبابدار ساده:

آنها برای وسایل عمومی مناسب هستند، استفاده از آنها بسیار سریع و ساده است.

 

برای به دست آوردن نتایج مطلوب، لوازم مختلف بسته‌بندی مانند یک جعبه مقوایی را با نایلون حبابدار ترکیب کنید.

امیدواریم از یادگیری هفت مزیت استفاده از نایلون حبابدار برای بسته بندی لذت برده باشید.

اگر تصمیم به جابجایی گرفتید و به نایلون حبابدار نیاز داشتید، برای دریافت بهترین مشاوره و قیمت با مشاوران صدراپلاست تماس بگیرید.