27 اکتبر

چاپ نایلون سیلک

چاپ سیلک‌

چاپ سیلک ، چاپ اسکرین یا سری‌گرافی، نوعی روش چاپی ست که بر پایه تکثیر با استِنسیل استوار می باشد. در این روش چاپی از پارچه توری ظریف (اغلب ابریشم)،استفاده می شود. این توری در قابی بصورت ثابت قرار می گیرد. طرح  مورد نظر روی این توری نقش می‌شود. سپس بخش‌هایی از تصویر که نباید رنگ بخورد با ماده‌ای مسدود کننده (لاک حساس) می پوشانند. این قاب توری را شابلون یا کلیشه می‌نامند.

مرکب غلیظ را با ابزاری تیغه مانند (اسکویی‌جی) بر سطح استنسیل می‌گسترانند، که از بخش‌های نفوذپذیر توری به سطح دیگری در زیر کلاف می‌رسد. بدین ترتیب، طرح دلخواه را می‌توان با رنگ‌های مختلف بر روی سطوح مختلف چاپ کرد.

رنگ یا زیرکار فقط از بخش‌هایی که مسدود نشده به کاغذ یا سطح چاپ شونده منتقل می‌شود و تصویر روی آن ظاهر می‌گردد.

تصویر چاپ شده با این اسلوب اغلب دارای لبه‌های تیز است، گویی کاغذی رنگی را بریده و چسبانده‌ایم. از این خاصیت توسط هنرمندان برای خلق آثار بدیع بکار رفته است. سیلک‌اسکرین و سری‌گراف به اثری اطلاق می‌شود که با این روش چاپیتکثیر شده است.

چاپ سیلک دارای گستره فراوانی است . از چاپ بر روی پارچه ، شیشه ، فلز مانند تابلوهای راهنمایی و رانندگی ،نایلون و نایلکس و سایر موارد میتوان نام برد.

چاپ نایلون به روش چاپ سیلک

چاپ سلیک برروی نایلون تا ۴ رنگ قابل اجرا میباشد در صورتی که هر رنگ یا طرح یک سانتیمتر از یکدیگر فاصله داشته باشند. چاپ بصورت تصویر نیز ممکن است ولی فقط بصورت تک رنگ یا دو رنگ در صورت رعایت فاصله رنگ ها قابل اجرا خواهد بود.

چاپ نایلون سیلک مناسب فروشگاههای کوچک و تبلیغات نمایشگاهی  و برای سفارشات زیر ۳۰۰ کیلوگرم می باشد.این نوع چاپ هم بر روی نایلون و نایلکسقابلیت چاپ دارد.

نمونه چاپ تصویر به روش سیلک:

 

 

 

برای مشاهده نمونه های بیشتر از  انواع چاپ نایلون از گالری تصاویر دیدن فرمائید.

نکاتی در مورد سفارشات چاپ سیلک :

  • حداقل سفارش برای چاپ سیلک ۱۰۰۰عدد میباشد.
  • چاپ نایلون صدرا پلاست کیفیت عالی و تحویل به موقع را تضمین میکند.
  • امکان چاپ  و تحویل سریع حتی تا ۲۴ ساعت نیز امکانپذیر می باشد.

 

لیست قیمت چاپ سیلک:

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا سفارش با بخش فروش تماس بگیرید و یا فرم اولیه سفارش را پر نمائید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

یک نظر ارسال کنید

None :P None :P