کیسه‌های زیپ‌کیپ صدراپلاست

کیسه‌های زیپ‌ کیپ صدراپلاست یکی از قابل اطمینان‌ترین انواع کیسه‌های پلاستیکی هستند. آنها برای ذخیره‌سازی ایمن و کارآمد محصول مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین هر نوع کاربردی را تأمین می‌کند. این کیسه‌های زیپ‌ کیپ، قابل تعویض، مناسب برای نگهداری راحت انواع محصولات، از جمله غذای خشک یا مواد غذایی منجمد، گوشت و سبزیجات، تنقلات، محافظت از ریزتراشه‌ها یا سایر مواد حساس و غیره است.

نیازهای ذخیره‌سازی محصولات مانند گذشته نیستند. تولیدکنندگان، خرده‌فروشان یا مصرف‌کنندگان به دنبال کارآمدترین روشها برای ذخیره یا بسته‌بندی محصولات خود هستند.

 

کیسه زیپ کیپ محصولی مناسب برای بسته‌بندی مواد غذایی و خوراکی است

کیسه زیپ کیپ مناسب برای بسته‌بندی مواد غذایی و خوراکی

کیسه‌های زیپ‌ کیپ یا همان زیپلاک که در مدل‌های گوناگون با اندازه و ضخامت مختلف موجود هستند، طراوت محصول را حفظ می‌کنند و این ویزگی آنها را برای ذخیره‌سازی محصولات برای مدت طولانی ایده‌آل می‌کند.

کیسه‌های زیپ‌لاک یکی از محبوب‌ترین انواع کیسه‌های بسته‌بندی هستند که دارای یک زیپ ایمن هستند و محصول را درون خود تمیز نگه می‌دارند. زیپ‌کیپ یکی از بهترین گزینه‌های بسته‌بندی برای نمایش است که به طور عمده در چندین بازار انتخاب می‌شود. این کیسه‌های با وضوح بالا و مقاومت بالا با طیف گسترده‌ای از مشخصات ارائه می‌شوند. این زیپ‌کیپ‌های  چاپی سفارشی را می‌توان در رستوران‌ها، فرودگاه ها و فروشگاه‌های مواد‌غذایی گرفته تا دفاتر، آزمایشگاه‌ها و کالج‌ها مشاهده کرد.

مزایای کیسه‌های زیپ‌کیپ صدراپلاست

مزایای کیسه‌های زیپ‌ کیپ صدراپلاست

مزایای کیسه‌های زیپ‌ کیپ صدراپلاست

در صدراپلاست، ما انواع مختلفی از کیسه‌های زیپ‌ کیپ را ارائه می‌دهیم. که می‌توانند با متن، آرم یا تصویر سفارشی شما چاپ شوند. انواع کیسه‌های زیپ کیپ ساده و چاپی با بهترین کیفیت را با بهترین قیمت تهیه کنید.

  • کیسه‌های زیپ ‌لاک چاپی سفارشی متناسب با نیازهای شما طراحی و تولید می‌شوند.
  • آنها برای مدت طولانی از محصولات شما محافظت می‌کنند.
  • بسته‌بندی‌های زیپ‌کیپ می‌توانند شفاف باشند. و به این ترتیب مشتریان می‌توانند محتوای داخل آن را راحت‌تر تشخیص دهند.
  • می‌توان آنها را با طرح‌های چاپ فلکسو با کیفیت بالا و چند رنگ چاپ کرد. تا از ظاهری زیبا و جذاب اطمینان حاصل شود.
  • این کیسه‌ها ضد سوراخ و ضد پارگی هستند.
  • کیسه‌های زیپ‌ کیپ صدراپلاست از فیلم پلی‌اتیلن با چگالی کم (LDPE) ساخته شده‌اند که یک محصول پلاستیکی رایج با کاربردهای صنعتی فراوان است.
کیسه‌های پلاستیکی زیپ‌کیپ برای ذخیره‌سازی

کیسه‌های پلاستیکی زیپ ‌کیپ به سرعت در حال تبدیل‌شدن به راه‌حل ذخیره‌سازی ضروری برای خانوارها و مشاغل هستند

کیسه‌های پلاستیکی زیپ ‌کیپ به سرعت در حال تبدیل‌شدن به راه‌حل ذخیره‌سازی ضروری برای خانوارها و مشاغل هستند. مواد‌غذایی، قطعات الکترونیکی، خاک باغچه و حتی شواهد صحنه جنایت در نهایت در‌ این کیسه‌های ذخیره‌سازی راحت بسته‌بندی می‌شوند.

تقریباً می‌توان هر محصولی را درون این کیسه‌ها قرار داد. تا در حین حمل به مقصد نهایی، از آن محافظت شود و تازه بماند. معمولاً بیشتر مشاغل از این کیسه‌های پلاستیکی برای بسته‌بندی و حمل محصولات کوچک استفاده می‌کنند.

بهترین چیز در مورد این کیسه‌ها این است که می‌توان آنها را خیلی راحت باز و بسته کرد. و به همین ترتیب هواگیری و بسته‌بندی می‌شوند. و این دلیل محبوبیت این محصولات در بازار است.

 

انواع زیپ‌کیپ صدراپلاست

زیپ کیپ نواری

انواع کیسه‌های زیپ کیپ صدراپلاست

کیسه‌های زیپ‌کیپ صدراپلاست که از نظر کیفیت با پارامترهای کاملاً مشخصی آزمایش شده‌اند، به‌راحتی باز و بسته می‌شوند. مشتریان روی این راه حل همه‌کاره و مقرون‌به‌صرفه حساب می‌کنند. این محصول برای ایمن‌سازی مواد‌غذایی در برابر رطوبت، گرد و غبار و آلودگی مناسب است. ما به عنوان یک تولید کننده پیشرو کیسه‌های زیپ کیپ، انواع مختلف کیف های زیپلاک را ارائه می دهیم:

  • زیپ کیپ نواری:

این نوع زیپ‌کیپ رایج ترین مورد مصرف‌کنندگان است که نیاز شما برای کیسه پلاستیکی بسته‌بندی را فراهم می‌کنند. این زیپ‌کیپ‌ها روشی کم‌ هزینه را برای بسته‌بندی چند‌منظوره ارائه می‌دهند. که با افزودن زیپ به راحتی قابل جمع شدن مجدد هستند. آنها به طور معمول با اکثر تجهیزات سازگاری دارند. از آنجا که ساخت این زیپ ‌کیپ‌ها به مواد اولیه کمتری احتیاج دارد، تولید آنها سریعتر است. زیپ‌کیپ نواری بهتر است برای محصولات سبک‌وزن تا متوسط استفاده شوند.

  • زیپ کیپ دو لبه دار:

از دونوار زیپ برجسته برای ایجاد یک کیسه در بسته استفاده می‌کنند. بافت محسوسی که بین زیپ‌ها احساس می‌شود می‌تواند به مشتریان اطمینان دهد که کیسه را با موفقیت بسته‌اند. استحکام بسته شدن بسیار خوبی را فراهم می‌کنند. و برای قرار دادن ذرات کوچک در داخل کیسه کمک می‌کنند. و این نوع کیسه‌های زیپ‌ کیپ می‌توانند طیف گسترده‌ای از وسایل را در خود جای دهند. زیپ‌های دوتایی در‌ عین‌حال که کیف راحتی برای استفاده در اختیار مشتریان قرار می‌دهند، از قابلیت آب‌بندی عالی برخوردار هستند. دو مسیر زیپ به احتمال زیاد دارای زیپ‌های فلنجی با بخش‌های بهم پیوسته هستند که مهر و موم محکم ایجاد می‌کند. طراحی زیپ دوبل باعث آرامش خاطر در امنیت محتویات داخلی می‌شود.

 

کیسه زیپ‌کیپ مناسب مراسم ختم

زیپ ‌کیپ ترحیمی

  • زیپ ‌کیپ ترحیمی:

امروزه پذیرایی در مراسم ترحیم و مجالس دیگر به شکل سنتی آن انجام نمی‌شود. معمول است که برای هر نفر از شرکت کنندگان در مراسم یک بسته پذیرایی آماده شود. کیسه زیپ ‌کیپ ترحیم برای قراردادن وسایل پذیرایی، مناسب مراسمات ترحیم و عزاداری است.

ظرفیت این زیپ‌کیپ ها تقریبا متناسب با پنج وسیله پذیرایی مثل پاکت آبمیوه، شیرینی و میوه است. دارای لایه پلی‌استر که یک لایه نفوذ‌ناپذیر در مقابل هوا و رطوبت است. و همچنین به خاطر وجود زیپ به کرات می‌توانید درب کیسه را باز و بسته کرد.

این کیسه‌های زیپ‌ کیپ صدراپلاست دارای پروانه بهداشتی می‌باشد که برای محصولات خوراکی توصیه می‌شود. پاکت زیپ ‌کیپ دارای کاست کف می‌باشد که به صورت ایستاده قرار می‌گیرد. و به دلیل داشتن دستگیره قابلیت حمل آسان را دارد.

این کیسه‌ها دارای زیپ بسیار عالی، دسته محکم، ضخامت مناسب و دوخت بسیار عالی می باشد که تحمل وزنی یک کیلیوگرم دارد. قسمت شفاف که در وسط کیسه تعبیه شده، امکان دیده شدن محتویات داخل زیپ‌کیپ ترحیمی را فراهم می‌کند..

خرید کیسه‌های زیپ‌کیپ صدراپلاست

اگر به دنبال کیسه‌های زیپ ‌کیپ با کیفیت بالا هستید، گروه صدراپلاست اینجا است

خرید کیسه‌های زیپ‌ کیپ صدراپلاست

هنگامی که قصد دارید کیسه‌های زیپ‌ کیپ را برای پروژه بعدی خود سفارش دهید، به خاطر داشته باشید که به دنبال کیفیت باشید. شرکت‌های زیادی در بازار وجود دارند که کیسه‌های زیپ ‌کیپ را تولید می‌کنند. اما شما باید به دنبال کیفیت باشید زیرا کیفیت از اهمیت بالایی برخوردار است. می‌توانید قبل از سفارش عمده، چند نمونه برای آزمایش بخواهید.

اگر به دنبال کیسه‌های زیپ ‌کیپ با کیفیت بالا هستید، گروه صدراپلاست اینجا است تا نیازهای محصولات جدید شما را برآورده کند. مشاوران ما یک بسته‌بندی انعطاف پذیر و سفارشی برای انواع مشاغل مختلف از کوچک تا بزرگ و کاربردهای متنوع در اختیارتان خواهند گذاشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا دریافت قیمت محصول با تیم فروش ارتباط بگیرید.