ساک دستی پارچه ای

ساک دستی پارچه ای

ساک دستی پارچه ای با عمر و دوام بالا جزو هدایای تبلیغاتی بادوام و ماندگار محسوب می شوند .این ساکها  در رنگ ها و طرح های مختلف و به ابعاد مورد نظر مشتری قابل طراحی و عرضه می باشد.

این نوع از ساک دستی  قابلیت چاپ طرح یا نوشته مورد دلخواه مشتری را دارد و به دوصورت چاپ سیلک و چاپ ماشینی بنا به سلیقه و نوع کار قابل ارائه می باشد .

ساک دستی پاچه ای  در انواع  ۶۰ و ۹۰ گرمی موجود می باشد. این نوع ساک دارای سه نوع دسته ، دسته  بندی،دسته پانچ و دسته دوبل  می باشد .دسته ی این ساک نوع دستی ها در زمان ساخت و دوخت  بر روی آن نصب میگردد .

یکی از راه های تبلیغات گسترده و سهل الوصول چاپ نام و برند شما بر روی ساک دستی است که به وفور می تواند ارائه گردد.اگر جنس این ساک های دستی بادوام باشد و طراحی زیبایی داشته باشد مشتری برای حمل و نگهداری ساک راغب تر می باشد.شما باعرضه ساک دستی پارچه ای به مشتریان، نشان می دهید که به مشتری خود و خرید انجام شده توسط مشتری اهمیت می دهید.

وجه تمایز ساک خرید با نایلون در این است که ساک خرید فرم و ظاهر خود را تا مدتهای قابل قبولی حفظ می کند و براحتی قابل شستشو و قابل استفاده تا چندین بار می باشد ، اما نایلون مچاله شده و از شکل می افتد.

ساک های دستی پارچه ای در کمترین تیراژ به تعداد ۱۰۰۰ عددی ارائه می شود.

لیست قیمت ساک دستی پارچه ای چاپ ماشینی:

لیست قیمت ساک دستی پارچه ای چاپ سیلک- دستی:

برای سفارش و یا کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش صدرا پلاست تماس بگیرید.و یا فرم اولیه سفارش رو پر کنید تا همکاران ما با شما در اولین فرصت تماس بگیرند.

نمونه کارهای چاپ شده :