چاپ سیلک دستی نایلون

چاپ سیلک دستی، چاپ اسکرین یا سری‌گرافی، نوعی روش چاپی ست که بر پایه تکثیر با استِنسیل استوار می‌باشد.

در این روش چاپی از پارچه توری ظریف (اغلب ابریشم)، استفاده می‌شود. این توری در قابی به‌صورت ثابت قرار می‌گیرد. طرح مورد نظر روی این توری نقش می‌شود. سپس بخش‌هایی از تصویر که نباید رنگ بخورد با ماده‌ای مسدود کننده (لاک حساس) می‌پوشانند. این قاب توری را شابلون یا کلیشه می‌نامند. مرکب غلیظ را با ابزاری تیغه مانند (اسکویی‌جی) بر سطح استنسیل می‌گسترانند، که از بخش‌های نفوذپذیر توری به سطح دیگری در زیر کلاف می‌رسد. بدین ترتیب، طرح دلخواه را می‌توان با رنگ‌های مختلف بر روی سطوح مختلف چاپ کرد.

رنگ یا زیرکار فقط از بخش‌هایی که مسدود نشده به کاغذ یا سطح چاپ شونده منتقل می‌شود و تصویر روی آن ظاهر می‌گردد. تصویر چاپ شده با این اسلوب اغلب دارای لبه‌های تیز است، گویی کاغذی رنگی را بریده و چسبانده‌ایم. از این خاصیت توسط هنرمندان برای خلق آثار بدیع به‌کار رفته است. سیلک ‌اسکرین و سری‌گراف به اثری اطلاق می‌شود که با این روش چاپیتکثیر شده است. این نوع چاپ دارای گستره فراوانی است. از چاپ بر روی پارچه، شیشه، فلز مانند تابلوهای راهنمایی و رانندگی، نایلون و نایلکس و سایر موارد می‌توان نام برد.

چاپ سیلک دستی نایلون برای نایلون های فروشگاهی و تبلیغاتی صدرا پلاست

چاپ سیلک دستی نایلون صدراپلاست

تنوع رنگ چاپ سیلک دستی نایلون:

چاپ نایلون به روش سیلک تا ۴ رنگ قابل اجرا می‌باشد.

در صورتی که هر رنگ یا طرح یک سانتی‌متر از یکدیگر فاصله داشته باشند. چاپ بصورت تصویر نیز ممکن است ولی فقط بصورت تک رنگ یا دو رنگ در صورت رعایت فاصله رنگ‌ها قابل اجرا خواهد بود. چاپ سیلک دستی مناسب فروشگاه‌های کوچک و تبلیغات نمایشگاهی و برای سفارشات زیر ۳۰۰ کیلوگرم می‌باشد. این نوع چاپ هم بر روی نایلون و نایلکس قابلیت چاپ دارد.

نکاتی در مورد سفارشات چاپ سیلک:

  • حداقل سفارش برای چاپ سیلک ۱۰۰۰عدد می‌باشد.
  • چاپ نایلون صدرا پلاست کیفیت عالی و تحویل به موقع را تضمین می‌کند.
  • امکان چاپ  و تحویل سریع حتی تا ۲۴ ساعت نیز امکانپذیر می‌باشد.

لیست قیمت چاپ های سیلک دستی:

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا سفارش با بخش فروش تماس بگیرید.